Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Wersje językowe:
Header

O nas

Kontakt

MPJ SP. Z O. O.  SP. K

ul. Jana Kasprowicza 15
20-232 Lublin, Polska

tel. +48 81 472 22 22

info@mpj.pl

gadu-gadu: 2093980 2093980

skype:

Zeskanuj kontakt komórką !

code mpj

Szanowni Państwo

            Firma MPJ powstała w roku 1972 jako jedna z pierwszych w Polsce prywatnych firm przetwarzających tworzywa sztuczne. Wiodącym wyrobem są złączki skręcane z polipropylenu do łączenia rur PE, które uzyskały duże uznanie na rynku instalacyjnym.

      Poprzez nowoczesny marketingowy model zarządzania firmą, nastawiony na rozpoznanie realnych potrzeb każdego klienta i ich zaspokojenie, rozszerzyliśmy naszą ofertę o pełen asortyment złączek i kształtek wykorzystywanych w zewnętrznych sieciach z rur PE. Najwyższa jakość to motto wszelkich naszych działań - od wstępnych rozmów z klientami, poprzez wybór, doradztwo techniczne i dostawę. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą produkcyjną, która wdrożyła sytem ISO 9001: 2000 na produkcję i sprzedaż złączek skręcanych z PP do łączenia rur PE. Potwierdzeniem jakości jest szeroki krąg odbiorców z którymi współpracujemy od wielu lat, jak również brak reklamacji dotyczących jakości naszych wyrobów.

 

W standardzie swojego działania zapewniamy Państwu:

  • szeroką gamę oferowanych produktów;
  • ciągłość dostaw;
  • szybką reakcję na potrzeby rynku;
  • czas realizacji zamówień do 48 godz.;
  • materiały reklamowe - tablice reklamowe, banery itp.;
  • wieloletnią gwarancję na wszystkie oferowane produkty;
  • miłą i sympatyczną obsługę.

Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować więcej, niż nasi konkurenci.

Zapraszamy do współpracy!
Certyfikaty:

certyfikaty