Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Wersje językowe:
Header

Akcesoria

 


Nazwa Opis
centrownik prosty
Zacisk montażowy do rur PE, prosty  Zacisk ten ułatwia prawidłowe zamocowanie elektrozłączki na rurze zapewniając jej całkowite unieruchomienie podczas całego cyklu zgrzewania oraz fazie studzenia. Elektrozłączka oraz końce rur pozostają idealnie wycentrowane co ma duże znaczenie dla prawidłowego wykonania zgrzewu. Zakres średnic: 16 - 63 mm.
centrownik uniwersalny
Zacisk montażowy do ru PE, uniwersalny  Zacisk montażowy uniwersalny stosuje się przy zgrzewaniu elektrozłączek typu mufa, trójnik, kolano 90° oraz kolano 45°. Zakres średnic: 16 - 63 mm.
zaciskacz ręczny
Zaciskacz śrubowy do rur PE, ręczny
Zaciskacz do rur PE służy do zamykania przepływu gazu lub wody w uszkodzonym rurociągu. Zaciskacz posiada obrotową tarczę dystansową która zapobiega uszkodzeniu rury poprzez nadmierne jej ściśnięcie.
zaciskacz hydrauliczny
Zaciskacz do rur PE, hydrauliczny
Zaciskacz hydrauliczny stosuje się do rur o średnicach powyżej 125 mm. Zaciskacz ten z łatwością zamyka przepływ gazu a boczne pierścienie zapobiegają nadmiernemu zgnieceniu rury mogącemu doprowadzić do jej uszkodzenia.
skrobak ręczny
Skrobak do rur PE
Skrobak służy do usuwania z powierzchni rury warstwy utlenionego polietylenu. Czynność ta jest obowiązkowa przed przystąpieniem do zgrzewania elektrooporowego
skrobak automatyczny Automatyczny skrobak do rur PE
Automatyczny skrobak do rur PE jest przyrządem zapewniającym szybkie i łatwe oczyszczenie rury z utlenionego polietylenu. Ostrze skrobaka porusza się w osi rury po śubie prowadzącej przez co zdzieranie warstwy polietylenu odbywa się torem spiralnym. Mechanizm spręzynujący zapewnia prawidłowy docisk ostrza do powierzchni rury.
tasma do izolacji Taśma izolacyjna do rur
Taśma izolacyjna służy do tworzenia powłok antykorozyjnych na podziemnych i naziemnych rurociągach. Przeznaczenie: głównie do izolacji armatury, połączeń kołnierzowych, kielichowych, trójników, śrubunków, ponadto do zabezpieczenia antykorozyjnego gazociągów i wodociągów.
Certyfikaty:

certyfikaty