Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Wersje językowe:

Header

Zasięg działalności

Kontakt

MPJ SP. Z O. O.  SP. K

ul. Jana Kasprowicza 15
20-232 Lublin, Polska

tel. +48 81 472 22 22

info@mpj.pl

gadu-gadu: 2093980 2093980

skype:

Zeskanuj kontakt komórką !

code mpj

               Na Polskim rynku jesteśmy znani jako lider pod względem szybkości dostaw. Osiągnęliśmy to dzięki wyspecjalizowanemu działowi logistyki , przemyślanej gospodarce magazynowej i współpracy z czołówką najlepszych światowych firm logistycznych. Nasza gospodarka magazynowa jest  podstawową częścią systemu logistycznego przedsiębiorstwa i obejmuje szereg czynności związanych z odbieraniem, sprawdzaniem, segregacją, przygotowaniem do magazynowania, magazynowaniem, zarządzaniem zapasami, wydawaniem oraz inwentaryzacją surowców, opakowań,  elementów oraz wyrobów gotowych. 

 

 

zasieg mpj - globalny

 

                Nasze doświadczenia z rodzimego rynku przenosimy na rynek światowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty do większości krajów naszego Globu. Dzięki tym elementom naszej działalności możemy skutecznie rywalizować z największymi producentami w tej branży. Nasze produkty są doceniane przez wielu stałych odbiorców w kraju i za granicą, którzy systematycznie stosują i dystrybuują  je na swoim rynku.

 

 

 

Certyfikaty:

certyfikaty