Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Wersje językowe:

Header

Budowa rur PEX / AL / PEX i PERT / AL / PERT

Kontakt

MPJ SP. Z O. O.  SP. K

ul. Jana Kasprowicza 15
20-232 Lublin, Polska

tel. +48 81 472 22 22

info@mpj.pl

gadu-gadu: 2093980 2093980

skype:

Zeskanuj kontakt komórką !

code mpj

 

budowa rury PEX i PERT
  1. Warstwa PEX / PERT
  2. Spoiwo
  3. Warstwa aluminium
  4. Spoiwo
  5. Warstwa PEX / PERT
  • Rury wytwarzane są w oparciu o dwa surowce:
  • - PERT - polietylen o podwyższonych właściwościach temperaturowych; materiał podobny do kulek wełny łączy się ze sobą długimi nićmi dając strukturę mocną i trudną do rozerwania (rury są odporne na wysokie ciśnienie i temperaturę)
  • - PEX - polietylen sieciowany typu b; budowa polega na stworzeniu wiązania typu węgiel-węgiel, jednego z najmocniejszych w przyrodzie (rury odporne są na wpływ długotrwałego działania ciśnienia i temperatury)
  • Rury PEX i PERT stanowią powiązanie materiału i tworzywa sztucznego przy jednoczesnym wyeliminowaniu wad tych materiałów. Produkowane są metodą wytłaczania, w której taśma aluminiowa zgrzewana jest ultradźwiękowo na zakładkę, pokrywaną obustronnie klejem i warstwami polietylenu w odpowiedniej grubości
Certyfikaty:

certyfikaty