Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Wersje językowe:

Header

Kształtka skręcana i zaciskowa

 


Nazwa Opis
klucz do dokrecania zlaczek 16 - 75 mm
Klucz do dokręcania złączek
Ø16 -
Ø75
Proste i skuteczne narzędzie wykonane z tworzywa sztucznego POM, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną (twarde i sztywne). Klucz jest przeznaczony do dokręcania nakrętki złączki PP w średnicy Ø 16 - 75 podczas łączenia jej z rurą PE.
klucz do dokrecania zlaczek 63 - 110 mm
Klucz do dokręcania złączek
Ø63 -
Ø110
Proste i skuteczne narzędzie dla instalatora wykonane z tworzywa sztucznego POM, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną (twarde i sztywne). Klucz jest przeznaczony do dokręcania nakrętek kształtek PP w średnicach Ø 63 - 110 podczas ich montażu z rurami PE.
Fazownica skrobaczka do rur
Narzędzie do fazowania rur
Proste narzędzie do fazowania końców rur PE w średnicach Ø 20 - 63 mm. Fazownik wykonany jest z tworzywa sztucznego. Ręczne narzędzie zdecydowanie skracające czas i ułatwiające przygotowanie przeciętej rury PE do łączenia ze złączką.
Nakretka PP
Nakrętka Nakrętka wykonana z polipropylenu, dostępna w średnicach Ø 20 - 63 mm.
tuleja zaciskowa
Tuleja zaciskowa
Tuleja zaciskowa wykonana z poliformaldehydu (POM), dostępna w średnicach Ø 20 - 63 mm.
oring NBR Uszczelka typu O-ring Uszczelka typu O-ring, produkowana z gumy NBR, odporna na oleje i smary, roztwory kwasów i zasad. Dostępna w średnicach Ø 20 - 63 mm.

 

Certyfikaty:

certyfikaty