Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Wersje językowe:

Header

Akcesoria

 

Nazwa Opis
klucz do dokrecania zlaczek 16 - 75 mm Klucz do dokręcania złączek
Ø16 -
Ø75
Proste i skuteczne narzędzie wykonane z tworzywa sztucznego POM, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną (twarde i sztywne). Klucz jest przeznaczony do dokręcania nakrętki złączki PP w średnicy Ø 16 - 75 podczas łączenia jej z rurą PE.
klucz do dokrecania zlaczek 63 - 110 mm Klucz do dokręcania złączek
Ø63 -
Ø110
Proste i skuteczne narzędzie dla instalatora wykonane z tworzywa sztucznego POM, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną (twarde i sztywne). Klucz jest przeznaczony do dokręcania nakrętek kształtek PP w średnicach Ø 63 - 110 podczas ich montażu z rurami PE.
Fazownica skrobaczka do rur Narzędzie do fazowania rur
(fazownik do rur mały)
Proste narzędzie do fazowania końców rur PE (skrobaczka do rur ) w średnicach Ø 20 - 63 mm. Fazownik wykonany jest z tworzywa sztucznego. Ręczne narzędzie zdecydowanie skracające czas i ułatwiające przygotowanie przeciętej rury PE do łączenia ze złączką.
Fazownica skrobaczka do rur Narzędzie do fazowania rur
(fazownik do rur duży)
Proste narzędzie do fazowania końców rur PE (skrobaczka do rur) w średnicach Ø 75 - 90 - 110 mm. Fazownik wykonany jest z tworzywa sztucznego. Ręczne narzędzie zdecydowanie skracające czas i ułatwiające przygotowanie przeciętej rury PE do łączenia ze złączką.
Nakretka PP Nakrętka Nakrętka wykonana z polipropylenu, dostępna w średnicach Ø 20 - 63 mm.
tuleja zaciskowa Tuleja zaciskowa
Tuleja zaciskowa wykonana z poliformaldehydu (POM), dostępna w średnicach Ø 20 - 63 mm.
oring NBR Uszczelka typu O-ring Uszczelka typu O-ring, produkowana z gumy NBR, odporna na oleje i smary, roztwory kwasów i zasad. Dostępna w średnicach Ø 20 - 63 mm.
Certyfikaty:

certyfikaty